Partnerzy

Zapisy

Obozy

Rozgrywki

Sklepik

Sty
12

Mini Sporting Cup 12.01.2014 r. ORLIK 2003/2004

Drukuj

Niedziela 12.01.2014 r. była dniem bogatym w wydarzenia sportowe. Po turnieju dla roczników 2005/06 na hali widowiskowo-sportowej ZSP nr 2 w Trzebnicy pojawili się zawodnicy z kategorii ORLIK 2003/04. W turnieju Mini Sporting Cup, którego byliśmy gospodarzem wzięło udział 12 drużyn. W kategorii ORLIK także przyjęliśmy formułę podziału turnieju na dwa mniejsze. Tym razem jednak zespoły rozgrywały turniej systemem każdy z każdym w grupach i systemem pucharowym w fazie finałowej.

W pierwszym turnieju nazwanym Ligą Mistrzów wystąpili: Football Academy Wrocław, KS Sporting Wrocław I, I KS Ślęza Wrocław I, Victoria Świebodzice, Akademia Sportu w Miliczu, MKP Wołów.

Klasyfikacja końcowa Ligi Mistrzów:
I miejsce – MKP Wołów
II miejsce – Akademia Sportu w Miliczu

III miejsce – Victoria Świebodzice IV miejsce – KS Sporting Wrocław I
V miejsce – Football Academy Wrocław
VI miejsce – I KS Ślęza Wrocław
Zespoły występujące w Lidze Europejskiej: KS Strzelinianka Strzelin, I KS Ślęza Wrocław II, WKP Odra Wrocław, KS Sporting Wrocław, MKP Wołów II, Oratorium Środa Śląska.

Klasyfikacja końcowa Ligi Europejskiej:
I miejsce – MKP Wołów II
II miejsce – KS Sporting Wrocław II
III miejsce – Oratorium Środa Śląska
IV miejsce – WKP Odra Wrocław
V miejsce – I KS Ślęza Wrocław
VI miejsce – KS Strzelinianka Strzelin

W każdym turnieju został wyłoniony Najlepszy Bramkarz, Najlepszy Zawodnik, Najlepszy Strzelec oraz Najładniejsza Bramka Turnieju. Z dumą informujemy, że w turnieju Ligi Europejskiej Najlepszym Zawodnikiem został wybrany KAMIL KISIL – zawodnik naszego Klubu z rocznika 2004.

All demo content is for demonstration purposes only. All images and content
Copyrights remain with the photographer and original authors.