Partnerzy

Zapisy

Obozy

Rozgrywki

Sklepik

Maj
14

SKRÓT INFORMACJI Z OSTATNIEGO WEEKENDU

Drukuj

  Okręgowa Liga Młodzika

Kolejne zwycięstwo w Okręgowej Lidze Młodzika odnotowali Młodzicy KS Sporting Wrocław. W sobotę 10.05.2014 r. na obiekcie w Jelczu Laskowicach pokonali gospodarzy 4:2. Bramki strzelali:
I połowa
0:1 - Michał Kostrzewa
1:1 - wyrównanie po pięknym strzale z rzutu wolnego
1:2 - Mikołaj Kamyk
II połowa

1:3 - Kacper Przysada
2:3 - bramka kontaktowa
2:4 - Patryk Zieliński w ostatniej minucie

Kolejny mecz w lidze Młodzicy rozegrają z liderem rozgrywek – UOKP Silesią Wrocław Gaj. Spotkanie odbędzie się 21.05.2014 r. o godz. 13.00.

Terenowa Liga Młodzika

Mniej powodów do radości miał drugi zespół Młodzika Sportingu, który bierze udział w Terenowej Lidze Młodzika. Na własnym boisku został pokonany przez drużynę Parasola II 1:8.

Wrocławska C-klasa

Do udanych nie może zaliczyć także swojego występu seniorski zespół Sportingu, który przegrał na wyjeździe z drużyną Grunwald Wrocław 1:2 we wrocławskiej C-klasie.

Deichmann Minimistrzostwa 2014

Za nami trzeci weekend rozgrywek. W sobotę 10.05.2014 r. na boiskach Młodzieżowego Centrum Sportu przy ul. Lotniczej 72 swoje mecze rozegrały drużyny z kategorii U9 i U7. Szczególnych emocji dostarczyły nam zmagania najmłodszych uczestników turnieju. Wszystkie spotkania stały na wysokim poziomie, a dopingu na trybunach nie brakowało. Wspaniała zabawa towarzyszyła także zmaganiom starszych zawodników, którzy rozgrywali swój mecze w niedzielę 11.05.2014 r. W kategorii U11 bierze udział 31 zespołów. Serdecznie zapraszamy całe rodziny do przyjścia na boiska MCS-u i dopingowania naszych drużyn. Wszystkie szczegółowe informacje w tym terminarze rozgrywek znajdziecie Państwo na stronie Organizatora rozgrywek pod adresem: www.kochamsport.pl

All demo content is for demonstration purposes only. All images and content
Copyrights remain with the photographer and original authors.