Partnerzy

Zapisy

Obozy

Rozgrywki

Sklepik

Sie
27

Po ostatnim weekendzie ...

Drukuj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Liga Okręgowa Młodzika

W ostatnim meczu w Okręgowej Lidze Młodzika drużyna KS Sporting Wrocław  uległa drużynie Lotnik Twardogóra 0:4. Mecz rozegrany został 31.05.2014 r. o godz. 11.00 w Twardogórze. Stosunkowo wysokie zwycięstwo gospodarzy nie oddaje jednak w pełni przebiegu spotkania. Mimo porażki zespół KS Sporting Wrocław zaprezentował się naprawdę dobrze, grając o wiele lepiej niż np. w ostatnim meczu z AP Oleśnica, a postawa drużyny została po meczu nagrodzona oklaskami.

KS Sporting stworzył sporo dogodnych do zdobycia gola sytuacji, jednak pech (np. poprzeczka Kapera), brak zdecydowania w sytuacjach strzeleckich i bardzo dobra postawa bramkarza Lotnika zdecydował o tym, że po raz pierwszy w sezonie 2013/14 zeszliśmy
z boiska z zerowym kontem bramkowym. Wspomniany bramkarz gospodarzy popisał się kilkoma świetnymi interwencjami, a zwieńczeniem dzieła była parada w 59’ minucie, kiedy w efektowny sposób wybił piłkę po silnym i precyzyjnym uderzeniu Kapiego z 18 metrów.

 

Deichmann Minimistrzostwa 2014

Olbrzymich piłkarskich emocji dostarczyły nam spotkania rozgrywane w turnieju Deichmann Minimistrzostwa podczas ostatniego weekendu. Poniżej przedstawiamy Państwu wyniki ostatnich spotkań. Kategoria U-11:

USA 0:0 Irlandia

USA 1:1 Szwajcaria

USA 1:8 Paragwaj

Francja 0:1 Kolumbia

Hiszpania 8:0 Francja

Norwegia 1:5 Jamajka

Norwegia 3:3 Bułgaria

Belgia 0:10 Paragwaj

Belgia 1:1 Urugwaj

Argentyna 6:0 Belgia

Kategoria U-9:

Polska 1:0 Jamajka

Urugwaj 2:1 Jamajka

Nigeria 5:2 Jamajka

Paragwaj 0:6 Jamajka

WKS 4:0 Szwajcaria

Ukraina 4:0 Szwajcaria

Włochy 5:0 Szwajcaria

Hiszpania 2:8 Czechy

Portugalia 4:2 Czechy

Holandia 0:0 Czechy

Australia 7:0 Czechy

Włochy 0:0 Czechy

Przed nami ostatni weekend rozgrywek ligowych. Oznacza to, że już za tydzień dowiemy się z jakich miejsc drużyny biorące udział w turnieju przystąpią do Finałów rozgrywanych systemem play-off.

Festyn z okazji Dnia Dziecka

W niedzielę 01.06.2014 r. na boisku przy ul. Trawowej spotkali się zawodnicy ze wszystkich oddziałów, aby wspólnie świętować Dzień Dziecka. Po wyczerpujących i emocjonujących grach i zabawach odwiedził nas tajemniczy gość, którym okazał się Orzeł Ślązak. Oprócz tego na każde dziecko czekały kiełbaski z grilla oraz upominek. Kolejnym trafionym punktem programu okazał się pokaz freestyle football w wykonaniu Pawła Skóry. Po zakończeniu części imprezy przeznaczonej dla dzieci na boiskach pojawili się Rodzice oraz trenerzy KS Sporting Wrocław. Udało się stworzyć cztery zespoły, które rozegrały mecze w systemie każdy z każdym.

All demo content is for demonstration purposes only. All images and content
Copyrights remain with the photographer and original authors.