Partnerzy

Zapisy

Obozy

Rozgrywki

Sklepik

Wrz
27

Weekend 13-14.09.2014

Drukuj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Terenowa Liga Młodzików

W sobotę 13.09.2014 r. na stadionie Wrocław-Leśnica przy ul. Kosmonautów odbyło się spotkanie pomiędzy MKS Parasol Wrocław i KS Sporting Wrocław w Terenowej Lidze Młodzików. Mecz zakończył się remisem 3:3. Bramki dla Sportingu zdobyli: Kamil Wielogórski, Bartosz Wawrzynek i Jakub Banasiewicz.

Terenowa Liga Trampkarzy

 W poniedziałek 15.09.2014 r. na stadionie przy ul. Kosmonautów odbyło się spotkanie pomiędzy WKS Śląsk Wrocław IV i KS Sporting Wrocław w Terenowej Lidze Młodzików. KS Sporting Wrocław pokonał WKS Śląsk Wrocław 7:4. Bramki dla Sportingu zdobyli: Michał Kostrzewa, Patryk Zieliński, Filip Raszeja i  Jan Czyżowski.

 

Ogólnopowiatowy Turniej w Żernikach Wrocławskich

Zwycięstwem zakończyli swoje zmagania chłopcy z rocznika 2004 w turnieju organizowanym przez UKP RAFIN OLIMPIAKOS Żerniki Wrocławskie. Turniej odbył się w sobotę 13 września na boisku przy ul. Parkowej w Żernikach Wrocławskich. Oprócz gospodarzy w turnieju wystąpili: EKS Kolektyw Radwanice, Energetyk Siechnice, Trik Game Wrocław, Football Academy Lewin Brzeski, PKS Łany i Forza Wrocław.

 

Liga Jesienna

Pierwszy weekend rozgrywek już za nami. W Lidze Jesiennej Sporting reprezentowany jest przez trzy zespoły w kategorii U11 (Ghana, Słowacja i Portugalia) oraz dwie drużyny w kategorii U9 (Hiszpania i Włochy). Wyniki:

Kategoria U 11

Grecja 1-5 Ghana

Słowacja 2-2 Serbia

Brazylia 8-0 Portugalia

Ghana 4-1 Serbia

Grecja 2-0 Słowacja

USA 0-1 Portugalia

Ghana 1-0 Tunezja

Słowacja 3-4 WKS

Kolumbia 4-0 Portugalia

 

Kategoria U 9

Brazylia 4-0 Hiszpania

Irlandia 5-0 Włochy

Hiszpania 0-4 Holandia

Brazylia 8-0 Włochy

Hiszpania 3-0 Włochy

Hiszpania 3-0 Włochy

Irlandia 6-0 Hiszpania

Włochy 0-14 Holandia

 

 

All demo content is for demonstration purposes only. All images and content
Copyrights remain with the photographer and original authors.