Partnerzy

Zapisy

Obozy

Rozgrywki

Sklepik

Paź
14

Weekend 11-12.10.2014

Drukuj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Terenowa Liga Młodzików

W sobotę 11.10.2014 r. odbyło się spotkanie pomiędzy KS Sporting Wrocław i Bumerang Wrocław a MKS Bumerang Wrocław. W Terenowej Lidze Młodzików. Mecz zakończył się zwycięstwem Sportingu 4:1.

 

Liga Jesienna

Po czterech tygodniach zmagań w rozgrywkach ligowych o Puchar Deichmann przyszedł czas na fazę finałową, w której wszystkie drużyny miały szansę na zwycięstwo.

W kategorii U9 w 1/8 finału Włochy pokonały Argentynę 7:0, Hiszpania zwyciężyła 3:0 z Portugalią. W ćwierćfinale zarówno Włochy jak i Hiszpania musiały uznać wyższość swoich przeciwników i w ten sposób zakończyć swoją przygodę w Lidze Jesiennej.

W kategorii U11 nasz klub reprezentowały trzy drużyny: Ghana, Słowacja oraz Portugalia. W 1/16 finału po zaciętej walce z turniejem pożegnały się Słowacja, która uległa drużynie Urugwaju dopiero w karnych  oraz Portugalia, która przegrała walkę o 1/8 finału
z Danią. Ghana natomiast pokonując Szwajcarię w 1/8 finału oraz Niemcy w ćwierćfinale dotarła do półfinału, w którym uległa Brazylii 2:3. Trzecie miejsce na podium chłopcy zapewnili sobie pokonując Grecję 2:1.

All demo content is for demonstration purposes only. All images and content
Copyrights remain with the photographer and original authors.