Partnerzy

Zapisy

Obozy

Rozgrywki

Sklepik

Cze
22

Weekend 20-21.06.2015

Drukuj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Terenowa Liga Trampkarzy

 

W sobotę 20.06.2015 r. na boisku przy ul. Trawowej odbyło się spotkanie w Terenowej Lidze Młodzików pomiędzy drużynami KS Sporting Wrocław i I KS Ślęza Wrocław. Zawodnicy Sportingu pokonali drużynę Ślęzy 4:2 zapisując tym samym na swoim koncie czwarte z rzędu zwycięstwo. Dla Sportingu bramki zdobyli: Filip Raszeja (dwie) i Michał Kostrzewa (dwie).

Terenowa Liga Młodzików

 

Młodzicy podobnie jak tydzień temu swój mecz ligowy rozegrali w środę. Spotkanie odbyło się na boisku przy ul. Jaksonowickiej, a rywalem naszych zawodników była drużyna WKS Śląsk Wrocław. Młodzicy Sportingu pewnie pokonali Śląsk w ostatnim meczu sezonu.

 

 Turniej dla kat. Żak i Orlik w Pawłowiczkach

 

W sobotę 20.06.2015 r. Żacy oraz Orlicy Sportingu wybrali się w dość długą drogę, aby reprezentować klub podczas turnieju w Pawłowiczkach. Zarówno Żacy jak i Orlicy zaprezentowali świetną formę, zajmując drugie miejsce w turniejach oraz zgarniając w obu kategoriach nagrodę Króla Strzelców. W Żakach najwięcej bramek strzelił Antoni Berendt, a w Orlikach najskuteczniejszym zawodnikiem okazał się Maciej Szpila. Gratulujemy!

All demo content is for demonstration purposes only. All images and content
Copyrights remain with the photographer and original authors.