Partnerzy

Zapisy

Obozy

Rozgrywki

Sklepik

Wrz
07

PIŁKARSKA SOBOTA Z KS SPORTING WROCŁAW

Drukuj

 

 

 

 

 

 

 

 

Okręgowa Liga Trampkarzy

Pierwszy mecz w sezonie 2015/2016 Trampkarze rozegrali z drużyną Kolektyw Radwanice. Po roku nieobecności znów walczymy o punkty w Lidze Okręgowej.

Choć początek meczu nie zapowiadał się najlepiej (po osiemnastu minutach przegrywaliśmy 0:2) to chłopcom udało się przejąć inicjatywę i ostatecznie zwyciężyć 4:3. Na liście strzelców zapisali się: Filip Raszeja, Jakub Lebiodzik, Hubert Piaskowski (dwa trafienia).

W następnym meczu Trampkarze Sportingu zmierzą się z Lotnikiem Twardogóra. Spotkanie odbędzie się o godz. 17.30 na boisku przy ul. Sportowej w Wilczycach.

 

Dolnośląska Liga Młodzików

Inauguracyjny mecz w Dolnośląskiej Lidze Młodzików odbył się na boisku przy
ul. Sportowej w Wilczycach. Pierwsza połowa meczu w wykonaniu biało-niebieskich wyglądała naprawdę obiecująco. Choć do przerwy przegrywaliśmy 0:1 to na boisku nie brakowało walki, oddania oraz sytuacji bramkowych. W drugiej połowie niestety szybko straciliśmy bramkę i worek się rozwiązał. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1. Honorowe trafienie dla Sportingu należy do Bartka Grzeszczaka.

 

Terenowa Liga Młodzików

Drugi zespół Młodzików w inauguracyjnym meczu sezonu 2015/2016 pokonał drużynę Forzy Wrocław 5:0.

Kolejne spotkanie w Terenowej Lidze Młodzików odbędzie się w sobotę 12.09.2015 r. o godz. 16.00. Tym razem zmierzymy się z drużyną FC Wrocław Academy.

All demo content is for demonstration purposes only. All images and content
Copyrights remain with the photographer and original authors.