Partnerzy

Zapisy

Obozy

Rozgrywki

Sklepik

Wrz
14

Weekend 12-13.09.2015 r.

Drukuj

 

 

 

 

 

 

 

 

 OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY

 

W środę 09.09.2015 r. na boisku przy ul. Sportowej w Wilczycach drużyna Trampkarzy podejmowała zespół z Twardogóry. Mecz zakończył się wynikiem 1:3,
a honorowego gola zdobył Przemek Marciniak.

 

W sobotę 12.09.2015 r. na boisku przy ul. Trawowej Trampkarze Sportingu pewnie pokonali drużynę FC Wrocław Academy 4:1. Dla Sportingu bramki zdobyli: Jakub Lebiodzik, Błażej Konwant, Jan Czyżowski i Patryk Zieliński.

 

DOLNOŚLĄSKA LIGA MŁODZIKÓW

 

W środę 09.09.2015 r. na boisku przy ul. Trawowej Młodzicy Sportingu rozegrali kolejny mecz w lidze dolnośląskiej. Spotkanie z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych okazało się prawdziwą przeprawą dla naszych zawodników. Ostatecznie ulegliśmy Górnikowi 0:6.

 

W sobotę 12.09.2015 r. na boisku przy ul. Lotniczej odbyło się spotkanie
w Dolnośląskiej Lidze Młodzików pomiędzy drużynami KS Sporting Wrocław i AP Chojnik Jelenia Góra. Mecz zakończył się wynikiem 5:1. Zdobywcą jedynej bramki – Kamil Kisil.

 

TERENOWA LIGA MŁODZIKÓW

 

Młodzicy, którzy reprezentują klub w Terenowej Lidze swój mecz także rozegrali
w sobotę 12 września. Spotkanie z FC Wrocław Academy zakończyło się remisem 4:4. Bramki zdobyli: Kamil Wielogórski (trzy bramki), Maksymilian Piśniak (jedno trafienie).

 

C-klasa

 

W niedzielę 13.09.2015 r. w pierwszym ligowym meczu Sporting Wrocław zremisował z drużyną Karłowice Wrocław 3:3. Na liście strzelców zapisali się: Filip Nadzieja, Paweł Raszeja i Sebastian Staśkiewicz.

All demo content is for demonstration purposes only. All images and content
Copyrights remain with the photographer and original authors.