Partnerzy

Zapisy

Obozy

Rozgrywki

Sklepik

Wrz
28

Wrocławski Budżet Obywatelski 2015

Drukuj

 

Szanowni Państwo,


uprzejmie prosimy o Państwa głosy na projekt nr 45 (Muchoborskie Centrum Sportu Trawowa) we Wrocławskim Budżecie Obywatelskim. Projekt dotyczy modernizacji boiska piłkarskiego przy ul. Trawowej. Modernizacja istniejącego w dniu dzisiejszym, boiska piłkarskiego, będzie polegała na renowacji murawy, zbudowaniu dookoła murawy bieżni, otoczeniu murawy i bieżni niewysokim płotkiem, zbudowaniu ławek rezerwowych, wymianie żeliwnych bramek piłkarskich na aluminiowe, Wybrukowaniu części terenu na którym zostanie ustawiona kilku rzędowa trybuna oraz wydzielony parking, ustawieniu z trzech stron piłkochwytów za bramkami i od strony ul. Hłaski, dostawieniu nowych koszów na śmieci, wymianie ogrodzenia, wybudowaniu płyty do sportów plażowych wraz z ogrodzeniem, ogrodzeniu placu do gry w koszykówkę, zamontowaniu oświetlenia, wybudowaniu studni.
Przeprowadzenie renowacji w znacznym stopniu poprawi komfort korzystania z obiektu tym, którzy już na nim funkcjonują, a są zrzeszeni w klubach sportowych, oraz prywatnie przychodzą pobiegać , ale również zachęci wielu nowych miłośników rekreacji na świeżym powietrzu. Przy dynamicznie rozwijającym się osiedlu powinniśmy sprawić aby przestrzeń publiczna wokół bloków dorównywała standardami wymaganiom współczesnych czasów
i potrzebom mieszkańców. Dotychczasowy obiekt powstał jeszcze przed wojną i dotychczas poza niewielkimi modernizacjami niewiele się zmienił. Chcemy sprawić aby ponad 10 000 mieszkańców Muchoboru Wielkiego zyskało nową przestrzeń do zabawy i rekreacji na miarę XXIwieku. 

Beneficjentami tego projektu będą mieszkańcy osiedla Muchobór Wielki zrzeszeni w klubach sportowych, jak również zwykli mieszkańcy sporadycznie udzielający się ruchowo w sposób niezorganizowany. Wśród beneficjentów, będą również uczniowie okolicznych szkół, którzy będą realizowali na tym obiekcie program wychowania fizycznego. 


Głosować można tutaj:
https://www.wroclaw.pl/budzet-obywatelski-wroclaw/glosowanie
lub poprzez głosy w formie "papierowej":
http://www.wroclaw.pl/…/karta%20do%20glosowania%20wbo%20201…
Zapraszamy także do wydarzenie na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/1608968949338651/

Prosimy wszystkich, którzy zdecydują się wesprzeć nasz projekt o zachęcanie do głosowania wszystkich swoich znajomych, którzy mieszkają we Wrocławiu.

Instrukcja głosowania:

·        Głosowanie na projekty WBO 2015 trwa:
od 28 września 8:00
do 12 października 23:59:59.

·        Głosować mogą pełnoletni mieszkańcy Wrocławia posiadający numer PESEL (nie jest konieczne zameldowanie we Wrocławiu).

·        Można wybrać tylko 1 projekt z danego progu kwotowego.

·        Projekty możesz dodać do formularza głosowania bezpośrednio z listy projektów przyciskiem "Dodaj projekt" lub wybierając projekty bezpośrednio w formularzu głosowania.

·        Uzupełnij dane na formularzu i oddaj głos przyciskiem "Oddaj głos"

All demo content is for demonstration purposes only. All images and content
Copyrights remain with the photographer and original authors.