Partnerzy

Zapisy

Obozy

Rozgrywki

Sklepik

Mar
11

Deichmann Minimistrzostwa 2016

Drukuj

 

 

Szanowni Państwo,

 

już w połowie kwietnia rozpocznie się kolejna edycja ogólnopolskiego turnieju Deichmann Cup, w którym nagrodą główną jest wyjazd do stolicy Bawarii na mecz obecnego mistrza Niemiec Bayernu Monachium.

 

W ubiegłym roku we Wrocławiu rywalizowaliśmy w turnieju 8 zespołami w 3 kategoriach wiekowych. W bieżącej edycji u organizatora rozgrywek zarezerwowaliśmy miejsc w sumie dla 11 zespołów z naszego klubu. W kategorii Orlik U11 trzymamy miejsca dla 3 zespołów, w kategorii Żak U9 dla 5 zespołów i w najmłodszej kategorii Skrzat U7 dla 3 zespołów.

 

Turniej rozgrywany będzie od 16 kwietnia do 12 czerwca- Finały miejskie (kategoria Skrzat U7 do 5 czerwca). Najlepsi w kat U-9 i U-11 zmierzą się na Finale Finałów w dniach 24-26 czerwca. Zespoły w kategorii U 7 i U 9 swoje mecze rozgrywać będą w soboty (U7 w godz. 14 00- 19 00), natomiast zespoły U 11 w niedziele.

 

Wszystkie mecze prowadzone będą na boiskach MCS Wrocław przy ul. Lotniczej 72- skrzyżowanie z ul. Metalowców.

 

W ciągu dnia rozgrywkowego jeden zespół rozegra średnio 2-3 mecze, a w sytuacjach wyjątkowych liczba meczów może dojść maksymalnie do 4-5.

 

Standardowo mecze rozgrywane są w niedużych odstępach czasu, co powoduje, że rozegranie wszystkich meczów w ciągu dnia zabiera zawodnikom maksymalnie 4 godz., a w najlepszych przypadkach 1,5 godz.

 

Koszt udziału jednego zawodnika we wszystkich weekendach rozgrywkowych wynosi 100 zł. Oprócz rozegrania kilkudziesięciu meczów w skład kosztów wchodzi kompletny strój dla każdego zawodnika, ubezpieczenie NNW, dyplom, medal, puchar dla 3 najlepszych zespołów oraz jako klub delegujemy do opieki trenera, który przez cały turniej prowadzi swój zespół.

 

Aby zapisać się do udziału w rozgrywkach należy najpóźniej do poniedziałku 21.03. 2016 r. dostarczyć trenerowi swojej grupy wypełnioną kartę zgłoszeniową oraz dokonać płatności wpisowego na turniej w kwocie 100 zł. Wpłaty wpisowego należy dokonać na konto klubowe, na które dokonują Państwo wpłat składek członkowskich z opisem w tytule: imię i nazwisko dziecka, Deichmann Cup 2016.

All demo content is for demonstration purposes only. All images and content
Copyrights remain with the photographer and original authors.