Partnerzy

Zapisy

Obozy

Rozgrywki

Sklepik

Mar
30

BAYERN TROPHY 25-28.03.2016 r.

Drukuj

 

 W dniach 25-28.03.2016 r. Młodzicy trenera Mariusza Strzeleckiego przebywali na Międzynarodowym Turnieju piłkarskim – Bayern Trophy. Po przyjeździe do Markt Schwaben chłopcy wzięli udział w Ceremonii Otwarcia.
W pochodzie wzięły udział drużyny z różnych krajów oraz kategorii wiekowych m. in. z Włoch, Szwajcarii, Danii, Francji, Niemiec czy Belgii.

W sobotę Młodzicy rozpoczęli swoje zmagania w grupie. Chłopcy wygrywając ze Szwajcarią oraz Włochami zapewnili sobie pierwsze miejsce po meczach grupowych.
Aby zapewnić sobie udział w walce o miejsca 1-4 chłopcy musieli już teraz tylko wygrać z drużyną Niemiec, która zajęła drugie miejsce w grupie D. I zrobili to! Pewnie pokonali miejscową ekipę Markt Schwabener Au 3:0.

Niedziela okazała się dla naszych zawodników nieco mniej szczęśliwa. W meczu półfinałowym ponownie trafiliśmy na silną włoską drużynę Vighenzi calcio. I choć w meczu grupowym zwyciężyliśmy 2:1, a do trzeciej minuty przed końcem spotkania półfinałowego prowadziliśmy 1:0 to nie udało się dowieść szczęśliwego wyniku do końca. Włosi wyrównali na 1:1, a w karnych naszych chłopców zjadł stres. Pozostała walka o trzecie miejsce
w turnieju. Naszymi przeciwnikami byli silni fizycznie zawodnicy z Holandii. Mimo, że oba zespoły stwarzały sobie dogodne sytuacje do strzelenia bramki to o końcowym wyniku ponownie musiały zadecydować karne. Mimo, że tym razem nasi chłopcy spisali się znacznie lepiej to ponownie musieliśmy uznać wyższość przeciwnika.

 

Nie smuciliśmy się jednak zbyt długo, ponieważ gorzki smak porażki zrekompensowała nam wycieczka na Allianz Arenę. Tuż po ostatnim meczu zapakowaliśmy się w busa i wyruszyliśmy wprost do Monachium. Oprócz stadionu zwiedzaliśmy muzeum. W tym miejscu pragniemy podziękować Rodzicom naszych Młodzików za umożliwienie chłopcom tak niezapomnianego wyjazdu. Szczególne podziękowania należą się Kierownikowi naszej drużyny – Panu Sławomirowi Grzeszczakowi za pomoc w opiece nad chłopcami oraz pomoc przy organizacji wyjazdu.

All demo content is for demonstration purposes only. All images and content
Copyrights remain with the photographer and original authors.