Partnerzy

Zapisy

Obozy

Rozgrywki

Sklepik

Cze
02

Hageland Cup 2016 – Belgia

Drukuj

 

W czwartek 26.05 nasi Żacy wyjechali na międzynarodowy turniej Hageland Cup 2016, który odbywał się w Belgii. W pierwszym dniu wyjazdu nasi zawodnicy odwiedzili słynny park rozrywki Phantasialand w Niemczech.

 Pierwszy dzień turnieju to rozgrywki grupowe. W kategorii U8 wystąpiły 24 zespoły podzielone na 6 grup. Fazę grupową nasz zespół zakończył na 3 miejscu zdobywając 3 punkty
(1 wygrana i 2 porażki).

 Drugi dzień to pojedynki o miejsca 13-18, gdzie zespoły zajmujące 3 miejsca w swoich grupach zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszym meczu niestety przegraliśmy 3:2 mimo prowadzenia 0:2, zaś kolejne spotkanie zakończyło się zwycięstwem 3:1 i z najlepszym bilansem bramek nasz zespół zakończył zmagania grupowe na pierwszym miejscu. W ostatnim meczu żacy zmierzyli się ze zwycięzcami drugiej grupy, grając o najwyższe z możliwych tego dnia miejsce. Mecz zaczął się dla Sportingu znakomicie- po kilku minutach było aż 5:1. Po brutalnym faulu na naszym bramkarzu przeciwna drużyna przejęła inicjatywę, doprowadzając do stanu 5:4, lecz udało się utrzymać korzystny dla nas wynik ostatecznie zajmując 13 miejsce w turnieju.

 Kategoria U8 była najmłodszą grupą wiekową występującą w turnieju. Nasz zespół wystąpił jako jedyny z Polski. Dziękujemy naszym zawodnikom za godne reprezentowanie barw Sportingu na arenie międzynarodowej oraz grupie kibiców, która wspierała dopingiem drużynę.

 

Dokładne informacje dotyczące turnieju i jego przebiegu są zamieszczone na stronie internetowej

 http://www.hagelandcup.be/

 

All demo content is for demonstration purposes only. All images and content
Copyrights remain with the photographer and original authors.