Partnerzy

Zapisy

Obozy

Rozgrywki

Sklepik

Cze
15

FESTYN Z OKAZJI 4 URODZIN SPORTINGU

Drukuj

 W środę 25.05.2016 r. wszyscy zawodnicy, Rodzice oraz sympatycy Klubu zjawili się w Centrum Konferencyjnym Terminal Hotel, aby wspólnie świętować czwartą rocznicę powstania Klubu. Z tej okazji na uczestników czekało wiele atrakcji m. in. dmuchańce, upominki i konkursy.

 Pierwszą część imprezy stanowiła klubowa sesja fotograficzna. Efekty pracy fotografa będziemy mogli podziwiać niebawem na naszej stronie internetowej.

 Oficjalna część imprezy to podziękowania dla Sponsorów i Partnerów, przedstawienie głównych założeń dalszej działalności Klubu oraz prezentacja wszystkich zawodników. Dla naszych młodych podopiecznych była to okazja, aby wraz ze swoją grupą zaprezentować się szerszej publiczności. Wśród wielu konkursów przewidzianych dla dzieci był ten jeden najważniejszy, o którym już wcześniej informowaliśmy mailowo oraz na naszym  facebookowym profilu. Mianowicie wraz z naszym Sponsorem Firmą AutoArt Jaremko ogłosiliśmy konkurs na najlepsze hasło łączące KS Sporting Wrocław oraz markę Hyundai. Zgodnie z zasadami konkursu trzy nagrody, czyli piłki „Beau Jeu” zostały wylosowane natomiast nagroda główna – miniaturowy model Hyundai Genesis- została wyłoniona przez jury konkursowe. Zwycięskim okazało się hasło autorstwa Adasia Bońkowskiego i brzmiało:

 Sporting laury zbierać może

 Hyundai mu w tym dopomoże

 By Hyundaia miał pod ręką –

 O to zadba już Jaremko!”

 Szczęśliwe losy należały do Damiana Garbaciaka: „KS Sporting wygrywamy
 i Hyundaiem na Mistrzostwa wyjeżdżamy”
, Macieja Stachów: „Hyundai, Hyundai mknie do przodu na to nie trzeba dowodu, tak jak Sporting w piłkę gra to tak Hyundai extra auta ma” oraz Marcela Szczuckiego: „Sporting z Hyundaiem w sporcie radzi sobie wspaniale”.

 To jednak nie koniec niespodzianek. Oficjalna część imprezy uświetnił swoim występem Paweł Skóra – Mistrz Świata, Europy i Polski we freestyle football. Po występie na salę wjechał olbrzymi tort.

            Mamy nadzieję, że wszyscy nasi podopieczni doskonale bawili się podczas festynu i zaszczycą nas swoją obecnością za rok! Do zobaczenia!

All demo content is for demonstration purposes only. All images and content
Copyrights remain with the photographer and original authors.