Sporting Wrocław

ŻAK I

 
 
Trener: Ela Nowicz tel. 510 972 826
 
Treningi:
Pn. 17.15-18.30 Zemska
Śr. 17.30-18.45 Trawowa
Pt. 17.30-18.45 Trawowa
 
Skład
1. Bernaś Michał
2. Ciesielski Cezary
3. Czyż Wiktor
4. Długi Kuba
5. Kaleta Mateusz
6. Karnaś Bartłomiej
7. Markiewicz Jakub
8. Mirski Tymoteusz
9. Olszewski Karol
10. Plamieniak Adam
11. Podlejski Gustaw
12. Salamon Kajetan
13. Szczucki Marcel
14. Śliwiński Mateusz
15. Tłuczek Maciej
16. Urbański Antoni
17. Wrona Bartłomiej

ORLIK IV

 
 
Trener: Ela Nowicz tel. 510 972 826 
 
Treningi
Wt. 18.30-20.00 Rumiankowa 
Czw. 17.15-18.45 Rumiankowa 
 
Skład
1. Bloch Michał 
2. Goc Kacper 
3. Kiełbasa Karol 
4. Klepak Emil 
5. Kurek Mikołaj 
6. Lendra Jakub 
7. Ramiączek Kacper 
8. Szołdra Michał 
9. Tomkowicz Szymon 
10. Wielogórski Jakub 
11. Wiewióra Maciej 
12. Wilczyński Tymoteusz

ORLIK III

 
 
Trener: Agnieszka Rezler tel. 783 701 706 
 
Treningi
Pn. 18.30-20.00 Stanisławowska 
Śr. 18.30-20.00 Trawowa 
 
Skład
1. Berliński Dawid 
2. Brożyniak Erwin 
3. Czopnik Franciszek 
4. Geroudet Helena 
5. Hupert Franciszek 
6. Jędrzejec Antoni 
7. Kowalik Michał 
8. Musiała Kajetan 
9. Stolarek Bartosz 
10. Stopka Oliwier 
11. Szmyd Martyna 
12. Tiahnybok Borys

ORLIK II

 
 
Trener: Kamil Puschmann tel. 605 925 401 
 
Treningi
Pn. 18.30-20.00 Wojrowicka 
Czw. 17.00-18.30 Zemska 
 
Skład
1. Bańdziak Miłosz 
2. Bisek Maciej 
3. Bońkowski Adam
4. Daniluk Antoni 
5. Dziopa Oskar 
6. Gruszka Oliwier 
7. Iwański Karol 
8. Kieszkowski Krystian 
9. Kuśnierz Tomasz 
10. Marcinów Tymoteusz 
11. Mendyk Filip 
12. Pałaniuk Karol 
13. Sojka Szymon 
14. Torończak Alan 
15. Trela Julian 
16. Zając Filip 
17. Zarzycki Artur

ORLIK I

 
 
Trener: Mateusz Drewniak tel. 792 290 825 
 
Treningi
Pn. 18.30-20.00 
Śr. 17.00-18.30 
Czw. 18.30-20.00 
 
Skład
1. Biłozor Franciszek 
2. Błażejowski Marcel 
3. Chryplewicz Łukasz 
4. Drozdowski Michał 
5. Garbaciak Damian 
6. Grzelak Kacper 
7. Grzeszczak Aleksander 
8. Herbut Sebastian 
9. Jezierski Igor 
10. Klepak Mateusz 
11. Krzykawski Gabriel 
12. Kussy Aleksander 
13. Maślanka Mateusz 
14. Nowak Dominik 
15. Ostapski Tymon 
16. Perucki Grzegorz 
17. Rumczyk Dominik 
18. Siedlecki Jakub
19. Siemiradzki Jakub

Partnerzy

 

 

Galeria